İnter, Liverpool ve Roma Yıldız futbolcu Uğurcan Çakır’ı takip ediyor.

Spor Gündem de Son Dakika… Yeni ve Güncel Transfer Haberleri… Sezonun En Yeni Transfer Haberleri… Yıldız futbolcu Uğurcan Çakır… Onwin Sitesinde Transfer Haberleri… İnter, Liverpool ve Roma Yıldız futbolcu Uğurcan Çakır’ı takip ediyor.

A Milli Takımımız da yer alan ve oyunculuğuyla ilgi konusu olan Uğurcan Çakır, yıldız gibi parlamaya devam ediyor. Liverpool’un ilgisi, İngiliz basınında bile gündem olurken, İtalya’nın iki dev takımı Roma ve İnter, 24 yaşındaki file bekçisi ile yakından ilgileniyor. Geçen seneden bu yana Avrupa takımları tarafından odak noktası haline gelen yıldız futbolcu Uğurcan Çakır, bu sene de konumunu korumaya devam ediyor. Özellikle İngiliz kulüpleri tarafından ilgi ile takip edilen Uğurcan Çakır, çıkardığı oyunlarda ciddi bir başarı gösteriyor. Edinilen bilgilere göre Sezon sonunda Uğurcan Çakır için İnter ekibi teklif vereceği bildirildi. Bordo Mavililer yıldız isim için 20 Milyon Euro Bonservis bedeli ve bir sonra ki satıştan da pay isteyeceklerini açıkladı.

Ayrıcalıklı Onwin Dünyasına Hoşgeldiniz

Onwin Dünyasının ayrıcalık dolu süprizleri ile tanışmak, size özel fırsatlardan ve kampanyalardan faydalanmak için aşağıda bulunan bağlantıdan Onwin sitesine giriş yapabilirsiniz. Unutmayın, birebir canlı destek hizmetimiz ile sizlere en iyi ve en kaliteli desteği verebilmek için çok çalıştık ve başardık. Uzman kadromuz ile 7 gün 24 saat aktif hizmet başarımızın anahtarı olma niteliği taşımaktadır.

By Dicle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir